Shtepi ne Prizren

Shitet nga: shpend 22 Jan 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Mreti Pirro 6
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
shtepia gjindet ne qender te qytetit,afer stacionit te autobuseve,
shtepia ka 2 anet rrug,ne anen e pasme gjindet shkolla fillore,larg 4 metra nga shtepia,
shtepia ne katin e par ka lokal te shfrytezueshem,kurse ne katin e dyt ka nje sallon te madhe kurse kati i 3 ka 2 dhoma,eshte e pershtatshme per biznes,pasi qe gjendet ne qender te qytetit dhe duke pasur parasysh se afer saj eshte nje shkoll e madhe fillore eshte e pershtatshme edhe per biznes fast food
shtepia eshte ne rregull me dokumentacion,pronar aktual eshte z.Murtez gashi me banim ne austri.
nr tel ne kosov 044655653
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim