Shtepi ne Qender 8,20-Ari Oborr

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 17 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia me 8,20-Ari Trualle e cila gjendet ne Qender te Qytetit, saktesishte afer Hamamit te Qytetit.
Shtepia eshte e vjeter por e banueshme,permban 5-Dhoma, Sallonin me Kuzhine, 2-Banjo dhe Terasat ne qdo Dhome... Pronari Serb dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse... Per me shume INFO na kontaktoni ne Num tane te Tel-Viber. . .
+386 49607074
+377 44 431 541
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej

Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim