Shtepi ne Qender afer ish-Farmakosit 3-Kate 300m2

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 13 Pri 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e cila gjendet afer qendres se qytetit tek ish-Farmakosi.
Shtepia eshte e Banueshme ne gjendje te rregullte, ka 2,50-Ari Oborre para dhe mrapa, permbane ne vehte Katin perdhese, Katin-1 dhe Katin-2 me nga 3-Dhoma e Banjo ne qdo Kate. Shtepia ka Hapesire te mjaftueshme dhe eshte e pershtatshme dhe me Komoditet te Larte...
Pronari Shqiptare dhe Posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse.

Per me shume INFO na Kontaktoni . . .
Mob-Viber
+386 49607074
+377 44 431541
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim