Shtepi ne lagjen Dardania me 5-ari trualle SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 21 Shk 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet shtepia me 5-ari truall e cila gjindet ne lagjen Dardania ish Jaglenica. Shtepia eshte ne 3-kate,me 2-hyrje, oborre para dhe mrapa, qdo kat permban ne vehte 2-dhoma gjumi, sallonin, kuzhinen, banjon dhe terasat. Shtepia mbase ka hapesire te mjaftueshme qe edhe munde te shfrytezohet per ndonje aktivitet bisnesi apo diq tjeter. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese si dhe listen poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni...

Mob-Viber
+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim