Shtepi ne lagjen Ortakoll Shitet dhe nderrohet

Shitet nga: xxx 16 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia( ose nderrohet me banese) ne lagjen Ortakoll. Shtepia gjindet ne rrugen Rifat Ukimeri (ne mes te ish Ben Af dhe Abi Center). Ka rreth 300m katror dhe ate permban:
Podrumi si dhome ku edhe edhte vendosur kalldaja me pelet+banjo.Kati perdhes ka 2 dhoma,kuzhin verore+banjon.Kati i pare ka nje sallon,kuzhin me trepezari+banjo.Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi+banjo
Qdo kat ka ballkona
Shtepia eshte e rregulluar plotesisht .Ka ngrohje qendrore dhe funksionale Per cdo informate ju lutem kontaktoni me tel ose permes viber ne +37744669640.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim