Shtepi ne lagjen Ortakolle 2-ari trualle,260m2 S..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 17 Mar 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia me 2-ari truall(oborr) e cila gjindet ne lagjen Ortakolle afer R.Sharrit. Shtepia eshte 2-kateshe dhe nenkulem, ka oborre para dhe mrapa dhe eshte e banueshme. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet e nevojshme si dhe listen poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni...
Mob-Viber;
+386 49607074
+377 44 431 541
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim