Shtepi ne lagjen Tusus

Shitet nga: Berat 14 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shes Shtepin ne lagjen TUSUS ne rrugen Halim Spahiu perball shkolles Fadil Hisari.Shtepia esht tre 3 katshe,pra ka bodrum me nji siperfaqe 6x4 nji banjo 3.5x2 koridor etj.Kurse perdhesja apo kati i par ka nji sallon 7x4 kuzhin 5x4 koridorin dhe nji banjo e kompletuar.Kati i dyte ka 4 kater dhoma dy 2 banjo dhe koridor 4x4 .Kati i tret 3 ka nji sallon me nji siperfaqe 11x4 dy ballkona dhe nji teras 5x10 .Shtepija asht me dy hyrje oborr me disa ari dhe dy dalje ne dy rrug me emra te ndryeshem cmimi i volitshem por si pas marrveshj per informacion ne tel.044 207 815 etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim