Shtepi ne lagjen bajram curr

Shitet nga: Shtepi 19 Sht 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne lagjen bajram curr ne afersi te shkolles perafersisht 200 metra
Shtepia esht dy katshe
Kati par ka sallon dhom banjo dhe nje dhom per nxemje qendrore
Kati dyt kat ka tri dhoma banjo
Shtepia ka tre ari ven e rrethuar ne mur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim