Shtepi ne lagjen ortakoll, perball tregut te gje..

Shitet nga: Atdhe 18 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne qender ne ortakoll, perballe tregut te gjelber, shtepia eshte dykateshe dhe bodrumi, pronari jam vet dhe i kam dokumentet te gjitha, si dhe parakontratat e pronarit te meparshem, shtepia eshte e legalizuar dhe me plan urbanistik, ka diku deri 4 ari oborr, qe sipas planit urbanistik pritet te legalizohet se shpejti edhe trualli,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim