Shtepi ne qender Prizren

Shitet nga: Florim 22 Gsh 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet 30 Metra afer rrethit ne Bazhdarhane


2 Ari Vendi total me shtepi. Shtepia eshte 9x11metra. 200 meter katror ne 2 kate
shtepia ka 1 lokale siq duket ne foto
dhe nje garazh per veture

2 kat banim, 6 dhoma, 2 banjo, 2 kuzhina, 1 terasa perpara mbi lokal
kopesht ka mrapa
Bodrum eshte gjysma e shtepise me 3 shkalle nen toke, para shtepise ka pamje te liret nuk ka shtepi deri 80 metra,

nxemje qendrore me dru me naft dhe solar,
shtepia eshte e ndertuar 2004 nga ne personalisht me dokumantacione te rregullta.
Mob;044 135 698
Pronar. Florim Kallaba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim