Shtepi ne qender Prizren

Shitet nga: Florim 18 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia gjendet 30 Metra afer rrethit ne Bazhdarhane, ne qender te qytetit Prizren
Rruga Salih shabani 16

total 2 Ari Vendi me shtepi.
ka nje Dyqan dhe garazh per veture perpara. dhe Mrapa Kopsht.

2 kat banim, 6 dhoma, 2 banjo, 2 kuzhina, 3 ballkona, kopesht ka mrapa dhe teras te madhe perpara,
Bodrum eshte gjysma e shtepise me 3 shkalle nen toke, para shtepise ka pamje te liret nuk ka shtepi deri 70 metra,

nxemje qendrore
shtepia eshte e ndertuar 2004 nga ne personalisht me dokumantacione te rregullta.

Çmimi pa mobilje 198,000€
Çmimi me mobilje 210,000€


Mob;044135698
Viber 0037744135698
Pronar. Florim Kallaba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim