Shtepi ne qender te Prizrenit

Shitet nga: Ilijaz Halce 07 Nën 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne Rr. Fehmi Ladrovci Nr.62 (ish rruga qirimi popullit - ne qender te Prizrenit afer xhamis se Qoragës).
Parcela eshte 2.7 ari ndersa objekti eshte 500m2 . Shtepia posedon : Bodrumi 100m2 , Perdhesa 150m2, Kati i pare 150 m2, dhe nenkulmi me teras te mbyllur 150 m2. Poashtu objekti posedon 3 banjo . Murret rethuese te bojektit jane (tulla 12cm + izolim gur leshi 5cm + tulla 25 cm) ndersa bodrumi rethohet me (tulla betoni 12cm+ hidro izolim+mure te armiruaur betoni) . Objekti gjendet ne mes te parceles dhe posedon dy obore. Te gjitha lejet urbanistike dhe te ndertimit posedohen dhe eshte i legalizuar ne KK. Prizren.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim