Shtepi ne qender te prizrenit

Shitet nga: Blerina 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2006,posedon dokumentet e nevojshme te pronesise,
ka oborr,gjelbrim vend per parkim

shtepia eshte dy kateshe, po ashtu ka tavan katin dhe podrumin,po ashtu posedon nxemje qendrore, me dru, nafte ose rryme.

ne katin e pare eshte banjo-tualeti,salloni apo dhoma e ndejes me dhomen e ngrenjes, ku bashkohet edhe kuzhina,ndersa ne katin e dyte jane 4 dhomat e gjumit, nje tualet dhe nje banjo.

po ashtu ne holin e katit te dyte gjindet para dhome per qendrim ditor.

shtepia gjindet ne lagje ku ka gjelbrim,qetesi,dhe prane shkolles.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim