Shtepi ne shitje ne Shatervan

Shitet nga: Ideal Dje 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Shatervan
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Energji diellore
Komuna: Prizren
Shes dy shtepi ne qender te qytetit te Prizrenit, shtepite jane moderne, me infrastrukture moderne, te sapondertuara dhe te mobiluara,3 kateshe,me parking nentokesor per 10 vetura. Jane ne emrin tim personal. Te interesuarit te lajmerohen ne tel:045992122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim