Shtepi ne shitje

Shitet nga: Shaip 06 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 168 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Shtepia ka 3 dhoma te gjumit , 2 sallona nje sallon eshte bashk me kuzhin , nje banjo , nje terac si dhe nje garazh per dy automjete . Shtepia gjindet ne hyrje te lagjes tusuz afer spitalit dhe shkolles Fadil Hisari addresa : Xhevat Berisha nr.14 . Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim