Shtepi nji-kateshe per banim afer lagjes Bazhdar..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 17 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet shtepia njikateshe me 4,50-ari oborr e cila gjendet ne lagjen Bazhdarhane saktsishte mrapa sh.f.Lek Dukagjini. Shtepia eshte e banueshme dhe shume e pershtatshme per nji familje. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni...
Tel-Viber ;
+386 49607074

+381 38736252 Zyre - Office
Shitet prej ;

Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim