Shtepi per shitje

Shitet nga: Shtepi per shitje 29 Sht 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Nena Tereze
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Prona permban 850m2. Ne te eshte e ndertuar shtepia me 100m2, permban podrumin me 50m2, katin perdhese me 100m2 dhe katin e pare me 100m2.
Kati perdhese permban paradhomen, sallonin, dhomen dhe banjon ndersa kati i pare permban dy dhoma gjumi ku njerja nga dhomat ka banjon e intergruar ne dhome dhomen e punes paradhomen dhe banjon e perbashket.
Prona gjitashtu ka garazhen dhe nje ndertese njejt si garazha te mbyllur.
Shtepia ka kopshtin shume te mire dhe mprapa shtepise eshte adoptuar hapsira per renditje te paisjeve/druve si dhe banjon e jashtme dhe hapsiren per gjenerator prej ku mund te furnizohet komplet prona me rryme ne rast nderprejre.

Cmimi me marreveshje.
Numri kontaktues:044-817-889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim