Shtepi prej 150m2 ne Prizren

Shitet nga: Ilir 17 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepi banimi me siperfaqe 4.10 ari ne total ,eshte dy kateshe ka nje sallon dhe kater dhoma banimi +1WC & Banjo,gjendet te Medresja e vjeter ne drejtim te fshatit Petrovë .
Cmimi sipas marrveshjes.
Tel.044/216-348,049/548-888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim