Shtepi prej 180m2 ne Prizren , lagja Bazhdarhane..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 21 Pri 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia me 1,75 ari oborr e cila gjendet ne Lagjen Bazhdarhane,saktesishte mrapa Q.Sportive. Shtepia eshte e vjeter por e banueshme, permban 7-Dhoma, 2-Banjo dhe 2-Terasa. Pronari Serbe dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse. Per me shume INFO na kontaktoni ne Num tane te Tel, Viber apo ne Gmail adresen tone. . .
Mob-Viber

+386 49607074
+377 44 431 541
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej...
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim