Shtepi prej 200m2 ne Prizren

Shitet nga: x 07 Maj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Prizren
Shtepia eshte ne sip. te truallit prej 3 ari dhe sip banuese
prej 200 m2 ne dy etazhe.
70 m nga shkolla e mesme e mjeksise ne drejtim te
fsh. Petrove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim