Shtepi prej 200m2 ne Prizren

Shitet nga: Anonim 11 Tet 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia posedon 200m katror,me oborr i ka 2,5 ari.
Gjindet ne lagjen Sefe Kosharja, perball KFOR-it gjerman (mbrapa Durimi TRADE)
I ka kete renditje te dhomave; Sallon me kuzhine,3 dhoma gjumi,2 dhoma perdhese dhe 2 banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim