Shtepi prej 200m2 ne Prizren

Shitet nga: xxxxx 27 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia 2 Kateshe me shiperfaçe 200m2. Posedon 6 dhoma, 4 Banjo, dhe 1 Bodrum. Shtepia gjendet ne Qender afer Shadervanit ne rrugen Faik Emrush. Me Marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim