Shtepi prej 250m2 ne Prizren

Shitet nga: abdullah 12 Pri 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia gjindet mprapa DurimiTrade. shtepia Është 2 Katëshe dhe e mobiluar, ka Kuzhin verore dhe Garazh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim