Shtepi prej 250m2 ne Prizren

Shitet nga: Shpiija 10 Pri 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shitet shtepija e posa ndertuar ne rrugen Janina ne lagjen Petro Marko shtepia ka 4dhoma dhe 1 sallon dhe banjo kuzhin e tjera e gatshme per banim gjithsej 3ari i rrethakura me mur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim