Shtepi prej 300m2 ne Prizren

Shitet nga: Besmir Dina 04 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Nexhat Matranci nr.9
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Shtepia eshte e renovuar ne vitin 2003 jan investuar 80.000 euro, eshte e paisur me nxemje qendrore, e klimatizuar se cili kat, dritare te reja dyer te reja, fasada mbrenda e re, ka si dhe terasen me 56 kvadrat ne katin e dyt,si dhe ballkoni ne katin e 3-te.
Shtepia ka edhe dy sallone dhe tri banjo, banjo e tret ne katin e tret nuk eshte e pasiur me elementet e banjos.

Cmimi me mobilje : 155.000 Euro
Cmimi pa mobilje: 140.000 Euro

Kontakti:
Remzi Dina
+41796786336 Viber
Besmir Dina
049 293 505 edhe Viber
Sahit Dina
045 592 482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim