Shtepi prej 300m2 ne Prizren

Shitet nga: agim 20 Sht 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Selver maqkaj
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
shitet shtepia afer 4 kullav ne prizren ne rrugen selver maqkaj shtepia esht 3 katshe posedon
Kati i par perdhes : sallon , koridor , kuzhin , banjo , garazh dhe
vendin per nxemje qendrore
Kati i dyt : dhom gjumi , sallon , kuzhin me ballkon , koridor
Kati i tret : 3 dhoma gjumi njera me ballkon + nen kulmi ku mund te shfrytzohet dhoma
Shtepia esht e ndertuar me plan eshte ndertuar ne vitin 2007 , shtepia esht e ndertuar me dokumentacion te rregullt etj per me shum info kontakto ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim