Shtepi prej 350m2 ne Prizren

Shitet nga: Jusuf Berisha 13 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtëpia ka podrum, 2 lokale, dhe dy kate banimi. Shtëpia gjendet në rrugën Jusuf Gërvalla-Musine Kokallari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim