Shtepi prej 375m2 ne Prizren

Shitet nga: Lorik Batusha 24 Krr 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Prizren
Shtepia eshte e ndertuar me material shume te fort dhe ka nje plan te bukur. Kati i pare ka nje sallon nje kuzhine nje bajno korridor , ndersa kati i dyte ka 3 dhoma dhe banjo nddersa nenkulmi 2 dhoma. Shtepia ka 5 ballkona si dhe ka 2 ari vend. Shitet e mobiluar.gjindet ne rrugen janina afer market xhema. esht shtepia e 3 ne rugen kryesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim