Shtepi prej 380m2 3.60 Ari truall afer Kishes Ka..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 22 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 000 EUR   285 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e cila gjendet afer Kishes katolike ne Pz. Shtepia eshte e banueshme permbane 4-Kate, 6-Dhoma, 3-Banjo, 2-Kuzhina, Garazhen dhe 3,60-Ari Oborr te rregulluar. Shtepia eshte shume ne vende te qelluar e pershtatshme edhe per hapjen e ndonji Lokali afariste... Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha Dokumentet Perkatese me Listen Poseduse...
Pranohet edhe ndonje Kompenzim i mundshem... Per me shume INFO na Kontaktoni...

Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim