Shtepi prej 650m2 ne Prizren

Shitet nga: SKENDER 07 Maj 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHITET SHTEPI ME 650m2 4.5 KATE ESHTE NDERTUAR ME MATERIAL NGA ZVICRA KA NXEMJE NE DYSHEME ESHTE E IZOLUAR. SHTEPIA SHITET PER MUNGES SE NUKE PO KEMI KOHE SHPESH ME VIZITU .QMIMI SIPAS MARRVESHTJES .SHTEPIA GJENDET NE LAGJEN E DARDANES(JAGLENIC) 250-300 METER PREJ HOTEL MENA .SHTEPIA KA 7 SHTAT BALLKONA DHE 2 TERASA GJITHSEJT 4.10 ARI .SHTEPIA ESHTE DY KATE E MOBILUAR PERSONI QE E BLEN NUKE I MARR MOBILJET ATO I TAKOJN PERSONIT QE E BLEN SHTEPIN. TELEFONAT NE KOSOVE BERATI 044180571 OSE PAJA 044140330.MUNDE TE BEHET EDHE NDRRIME DICKA ME TOK APO OBJEKT MA TE VOGEL,,,
ESHTE E PERSHTATSHME PER FURR NE KATIN PERDHES OSE PER ORDINANC OSE PER NDONJI PRODHIM TE PUNOHET NE KATIN PERDHES KURSE NALTE TE BANOHET...KATIPERDHES KA 200 m2
TERRASSA NE HYMJE MUNDE TE MBULOHET DHE ME GJAMA TE MBYLLET TE PERFITOHEN EDHE 80m2 SI TERRAS TE MBYLLUR.MUND TE TELEFONONI NE 0041787720471 ME VIBER OSE TANGO.TE GJITHA DOKUMENTAT TE RREGULLUAR LEGALIZIMI NE EMER TE PRONARIT 10% MA LIRE SE CKA KA KUSHTU...ESHTE E MOBILUAR MEMOBILJE NGA ZVICRA KOMPLET NE MUAJN MAJ 2015...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim