Shtepi trekatshe ne Ortakoll

Shitet nga: Gezim 03 Krr 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia eshte 1.9 ari dhe gjendet 200 m afer ABI Center. Çdo kat e ka hyrjen e veqante brenda shtepise dhe permban dy dhoma dhe nje dhome me kuzhine + banjo. Vetem dy kate jane te gatshme per banim. Ka edhe garazhe dhe bodrum si dhe obor përpara dhe mbrapa. Pronar K-Shqiptar. Dokumentacioni i kompletuar
Viber 00377 44 139 732
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim