Shtepi

Shitet nga: nurten bilurdagu 05 Jan 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rifat krasniqi
Sipërfaqe: 87 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
shitet shtepia ne qender te qytetit ne prizren. larg shadervanit 5 min. gjendet mbrapa gjamijese se emin pashes. shtepia i ka 3 dhoma me podrumi. eshte dy katshe e banueshme si dhe posedon nje pjese te oborit. te interesuar te lajmrohen ne tel qmimi pisas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim