Shtepia-2 ne Lagj.BarutHane afer T*A SHITEN

Shitet nga: Xeni Real-Estate GROUP 16 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Lagjja BarutHane
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shiten 2-Shtepi te Sapo Ndertuara te cilat gjenden ne Lagjen BarutHane,saktesishte afer Bazenit apo Restaurantit T&A na Pz.
Shtepite jan secila me nga 3,30-Ari Trruall, me nga 300m2 Hapesire te Banimit, Perdhese dhe +2 Kate...
Pronari Shqiptar dhe Posedon te gjitha Dokumentet Perkatese.
Per me shume INFFO na Kontaktoni ne Num tan te Tel-Viber +386 49607074 +377 44 431 541 Zyre-Office +381 38736252

Shitet nga Agjensioni i Patundshmerive
Xeni Real-Estate GROUP

Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim