Shtepia-2 ne lagjen Arbana SHITEN

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Prizren
Shiten 2-Shtepi me nga 180m2 me nga 5-ari trualle te cilat gjenden ne lagjen Dardania ish Dushanove,saktsishte afer bazenit te T,A. Shtepite jane te kryera qka i perket ndertimit te vrazhde, pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me hipoteke si dhe Listen Poseduse. Pagesa munde te behet edhe me 2-rata...
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane...
Mob-Viber

+386 49607074

+381 38736252 Zure-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim