Shtepia 250 m2 Prizren

Shitet nga: sertolli 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne lagjen Janina afer xhamis se mirsadit 200metra nga rruga kryesore ka dokumenta te rregullta shtepia ka kati pare sallon kuzhin banjo kati dyt ka 3 dhoma gjumi banjo kati nen kulm ka dy dhoma gjumi shtepia eshte e rregulluar komplet oborr ka 3ari ka bunar 22 metra te thell per ma shume mund te kontaktoni ne nr 045 662 620 044 190 973 ose dhe mund ta shihni vet qfar do kohe qe juve ju konvenon edhe me ndrrim pranojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim