Shtepia 4 kateshe me lokale ne Prizren

Shitet nga: Shaqa 17 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Komuna: Prizren
Shtepia gjendet ne rrugen Janina , Prizren, rruge me perspective,
kati I pare eshte lokale plus dy kate dhe nenkulmi per banim, ka truall 4 ari gjithsej.
Shtepia eshte meremetuar si Brenda dhe jashte.

cmimi rreth 200 000 euro. jemi te gatshem per negociata dhe oferta.

044561 633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim