Shtepia Ne Shitje

Shitet nga: Masar 26 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia ne Lagjen "Bajram Curri" afer Kforit Turk. Shtepia Posedon 4 Dhoma 1 Banjo 1 Kuzhin dhe vendi eshte 4 .80 Ari, Presim Bleresit Serioz, Faleminderit per mirekuptim 044-242-712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim