Shtepia e Re ne Lagjen ARBANA,me 5-Ari Trualle, ..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 12 Shk 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia ne 4-Kate e cila gjendet ne lagjen Arbana ne Pz. Shtepia eshte e ndertuar para pak kohe, dhe ploteson te gjitha kushtet dhe nevojat per nje Jetes komode me standarde te larta. Per me shume INFO na kontaktoni ne Num tane . . .

Tel-Viber-WhatsApp
+386 49607074


+381 38736252 Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim