Shtepia e gatshme per banim 100m2 orrtakoll

Shitet nga: Prizreni Dje 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR   110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne orrtakoll 100m2 komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim me 2.63 ari vend.Shtepia gjindet 5 minuta larg shkolles fillore Abdyl Frasheri dhe 10 min nga Abi Qarshia poashtu nga abi center dhe ambulantes se qytetit dhe ne vend shume te qete per banim dhe me rrethine shum te qete Shtepia i ka te gjitha dokumenta ne rregull dhe perkthimi behet pa kurrfar problemi.Ju mirepres viber +377 44 118 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim