Shtepia e gatshme per banim

Shitet nga: Skender Ademi 25 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes shtepine e gatshme per banim te sapo ndertuar ne afersi te lagjes Bazhdarhane ne Prizren perkatesisht 10-15 minuta ne kembe larg qendres se qytetit. Shtepia eshte dy kateshe, ka tri dhoma ne katin e dyte, banjon, ka sallon dhe kuzhine ndaras, banjo dhe shpajze ne katin e pare. Eshte e shtruar me laminate, banjo e pajisur me te gjitha pajisjet. Ka garazhden dhe terrasen. Ka pamje te mrekullueshme nga ballkoni.
Pres bleres serioz, çmimi sipas marreveshjes.
Numri kontaktues eshte 044343-389 Prizren
Ne fotografi nuk duket fort kthjellet shkaku i blicit te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim