Shtepia e re ne lagjen Arbana Lagjja e re

Shitet nga: Sheremet 09 Jan 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rruga e Progresit
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e re ne Lagjen Arbana, Shtepia posedon garazhe dhe oborr,
Shtepia posedon edhe ngrohje qendrore,
çmimi me marreveshje.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin e telefonit:
Tel ne viber# ++447397881860.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim