Shtepia me 2 oborre dhe lokal ,ne qoshe

Shitet nga: agron 10 Jan 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia me 2 oborre (8 dhomshe) dhe lokal ne qoshe .
Shtepia gjindet (perfundi shkolles se re) , perball zyres se UNHCR it,perball xhamis.
Izoluar me stiropor 8 cm dhe lyer me abrit. xxxxL
Ka dy sallone *2x2-dhe 4 dhoma fjetje,2 banjo dhe 3 ballkona ,nenkulm si dhe kuzhina verore ne oborr.
Lagjja eshte e qete dhe me fqinje te mire.
Shtepia ka dy hyrje (per oborre) dhe hyrja e vecante per lokalin.

Cmimi 195 000 E
tel 044 183439


Vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim