Shtepia me 5,50-Ari Truall ne Lagjen Tusuz

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 06 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e vjeter por e banueshme e cila gjendet afer Spitalit Rajonal te Qytetit, saktsishte ne lagjen Tusuz. Shtepia ka 5,50-Ari oborr dhe me te gjitha kushtet dhe dokumente te rregullta me pronar Shqiptar. . . Per me shume INFO na kontaktoni ne Tel, Viber apo Gmail Adresen tone. . . +38649607074. +381 38736252

Shitet prej ;
Xeni Real-Estate Group
Prizren - Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim