Shtepia me 7 Ari Vend ne Prizren

Shitet nga: Burim 21 Tet 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia Eshtë 3 kat dhe ka 5 dhoma gjumit si Dhoma Pritjes Kuzhina dhe Dy Banjo.
Oborri është i gjithi në Gjelbrim.
Por mund te bëjm edhe ndarjen e oborrit nëse dëshironi.
Për më shum shikoni në foto ose mund të lajmroheni në tel. Vala +37744190665 Ipko +38649190665
Shtëpia Gjendet Afër Shkolles Re "Lek Dugagjini"
Ju Lutem Të Lajmrohen Vetem Bleres Serioz.
Faleminderit për Mirëkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim