Shtepia me 7 ari toke

Shitet nga: durim 24 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia me 7 ari afer shkolles se re Lek Dugagjini,
Shtepia eshte e renovuar siq edhe shihet,shitet me mobilje dhe kuzhin e gatshme per banim!
Mund te pranohet edhe kompenzim varesisht cka ofrohet!
Nr kontaktit
00383-44-500553
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim