Shtepia në shitje!

Shitet nga: shkumbin 02 Shk 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepia posedon 2-Lokale me siperfaqe me nga 80 m2, po ashtu ka edhe Garazhden per ker ku mundet te perdoret edhe si Lokal, garzhda ka hapesir 70m2.
Shtepia posedon edhe Bodrumin me siperfaqe reth 154 m2 si dhe oborin me gjelbrim dhe pjesen e hollit te qendrimit reth zgares. Shtepia posedon 2-kate me nga 154 m2, ku renditja eshte nje soj si ne te parin ashtu dhe të dytin me nga: 3-dhoma gjumi si të parin dhe të dytin, 1-sallon me kuzhin si te parin dhe te dytin, 1-banjo dhe koridori si te parin dhe te dytin ku mund te ceket qe secila dhom ka ballkonin e vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim