Shtepia ne Lagjen Dardania e gatshme per banim

Shitet nga: Shefqet 04 Shk 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
- Shitet shtepia ne Lagjen Dardania e gatshme per banim.Shtepia perfshir dhe oborrin ka gjithsej 7 ari truall.Trualli ka dalje ne rrug 45 m gjeresi.(posedon dokumetacion te rregullt) Shtepia eshte tre kateshe perfshir dhe podrumet.Shtepia posedon sallon te madh ,4 dhoma,1 zhveshtore,3 banjo dhe kuzhin.(ka Sistemin e ujesjellesit gjithashtu dhe bunar dhe garzhd per makin).
- Vlen te theksohet se shtepia gjithashtu posedon dhe lokal me kyqje ne rruge.


- Per info. me te hollsishme mund te kontaktoni ne keta numra telefoni


044 168 - 887 . 044 312 - 523 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim