Shtepia ne Prizren

Shitet nga: Driton 01 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia gjendet ne Rrugen e Janines ne Prizren. Ka 1 sallon (te madh ne katin e pare), 7 dhoma gjumi dhe 3 banjo. Gjithsej 285 m2 (2.10 ari toke)
Shtepia eshte e legalizuar.
Cmimi sipas marreveshjes

Per kontakt 044-187-433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim