Shtepia ne Prizren

Shitet nga: Tringa 07 Dhj 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Afer bajrakli xhamise
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne qender te Prizrenit, Shtepia eshte 2 kat, ka vendparkimin per aitomobil(paraoborr) dhe oborr. Te gjith te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin e dhene me lart, si dhe ta vizitojne shtepine.
Kuadratura edhe 3 ari e 17.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim