Shtepia ne Prizren

Shitet nga: Gani 14 Mar 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bajram Kelmendi 35
Sipërfaqe: 106 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet shtepia me 106 m2 shtepia eshte per banim ne pjesen e pare te hymjes ka oborr te mjaftueshme banjo ne oborr shpajz ndersa sipri ksaj ka dhom gjumi koridor banjo,pjesa tjeter perball kesaj te pares eshte shtepi dy kateshe,ka bodrum te mjaftueshem,kati i pare ka sallon kuzhin,kati dyte ka hymjen nga oborri dhe ka koridor dhe dhom gjumi.e cila gjindet ne Prizren ne Lagjen Hoqamahall,Rr.Bajram Kelmendi 35,shtepia eshte afer Spitalit,Ambulantes,Fakultetit,Shkollave te mesme-fillore ,afer Parkut te qytetit,Stadiumit.
Bej nderrim me Banes 4 Dhomeshe
Pres bleres serioz.
Qmimi 50.000 Euro

Ganiu 044-649-175 049-606-247
si dhe viber +37744649175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim